П`ятниця, 24.02.23, 23.11.29
Вітаю Вас Гість | RSS

Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №26

Меню сайту
Міні-чат
200
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 49
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Завдання, над яким працює заклад

Концептуальні основи школи

— Школа покликана стати тим місцем для особистості учня і вчителя, де буде духовно збагачуватись кожен учасник навчально-виховного процесу, де буде формуватись громадянська зрілість і особиста відповідальність за свій вклад у національно-культурне відродження України у розбудову держави. 

— Школа має бути конкурентноздатною й престижною, а це можливо лише в режимі неперервного розвитку і творчого пошуку прогресивних технологій, методик зростання професіоналізму на педагогічному та управлінському рівні.

Місія навчального закладу

— Різнобічний розвиток індивідуальності дитини на основі виявлення її задатків і здібностей. Формування ціннісних орієнтацій, задоволення інтересів і потреб.

— Формування у школярів бажлеання і уміння вчитися, виховання потреби і здатності до навчання упродовж усього життя, виробння умінь практичного і творчого застосування здобутих знань.

— Створення комфортних, безконфліктних і безпечних умов для розвитку особистості учня, реалізації його можливостей та здібностей. Збереження і зміцнення морального, фізичного і психічного здоров’я вихованців.

— Виховання школяра як громадянина України, національно свідомої, вільної, демократичної, життєво і соціально компетентної особистості, здатної здійснювати самостійний вибір і приймати відповідальні рішення у різноманітних життєвих ситуаціях.

— Виховання в учнів любові до праці, забезпечення умов для їх життєвого професійного самовизначення, формування готовності до свідомого вибору і оволодіння майбутньою професією.

— Виховання школяра як людини моральної, відповідальної, людини культури з розвиненим естетичним і етичним ставленням до навколишнього світу і самої себе.

Проблема, над якою працює навчальний заклад

«Удосконалення  навчально-виховного процесу через пошук нових форм і методів роботи з учнівським колективом

Впровадження особистісно-орієнтованої системи виховання та формування громадської компетенції  школяра – носія національних цінностей та загальнолюдських надбань»

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Лютий 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829
Посилання на сайти
Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26
  • -->

  • м. Лисичанськ, 2024
    Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz